Trwa ładowanie...
d2446ia
Koronawirus w Polsce. Konferencja ministra Dariusza Piontkowskiego ws. organizacji roku szkolnego

Koronawirus w Polsce. Konferencja ministra Dariusza Piontkowskiego ws. organizacji roku szkolnego

W poniedziałek minister Dariusz Piontkowski przekaże informacje ws. organizacji roku szkolnego 2019/2020 na ostatni miesiąc nauki szkolnej, która w związku z epidemią koronawirusa odbywa się zdalnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2446ia

Koronawirus w Polsce. Dariusz Piontkowski na konferencji

Konferencja planowana jest na godzinę 11.30 w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej. Minister Dariusz Piontkowski przekaże najnowsze informacje ws. organizacji roku szkolnego 2019/2020. Chodzi o ostatni miesiąc nauki. Ta zakończy się 26 czerwca.

d2446ia

Od marca uczniowie uczestniczą w zajęciach zdalnie. Taka sytuacja wymuszona była sytuacją związaną z epidemią koronawirusa w Polsce. Pod znakiem zapytania została edukacja przez ostatnie 3 tygodnie czerwca.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez biuro prasowe Ministerstwa Edukacji Narodowej, minister Dariusz Piontkowski poruszy też temat zorganizowanego wypoczynku w okresie wakacyjnym. Ten, jak informował Główny Inspektorat Sanitarny, będzie możliwy pod warunkiem zachowania zasad reżimu sanitarnego. Te zakładają m.in. zakaz mieszania grup przebywających w tym samym ośrodku i ograniczenie kontaktów z osobami z zewnątrz.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d2446ia

Podziel się opinią

Share

d2446ia

d2446ia
Więcej tematów