Trwa ładowanie...
d21smf4

Koronawirus w Polsce. Franciszkanin rozdawał komunię. Jest zakażony

Sanepid w Jaśle poszukuje wiernych, którzy w minionym tygodniu przyjmowali komunię z rąk jednego z franciszkanów. Zakonnik rozdawał ją w ubiegły poniedziałek i wtorek w Klasztorze Franciszkanów w Jaśle.
Share
Koronawirus w Polsce. Franciszkanin rozdawał komunię. Jest zakażony
Koronawirus w Polsce. Franciszkanin rozdawał komunię. Jest zakażonyŹródło: PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski
d21smf4

O sprawie poinformował wiernych Zbigniew Paja, Powiatowy Inspektor Sanitarny. Komunikat został opublikowany na stronach jasielskiego sanepidu.

Koronawirus w Polsce. Sanepid apeluje do wiernych

Franciszkanin rozdawał komunię podczas pogrzebu o godzinie 14.00 w poniedziałek i tego samego dnia podczas wieczornej mszy o godzinie 19.00 oraz we wtorek na porannej mszy o 6.30.

d21smf4

Jasielski sanepid apeluje do wszystkich wiernych, którzy uczestniczyli we wskazanych mszach i przyjmowali sakrament eucharystii, by skontaktowali się z placówką telefonicznie.

Raport z "czerwonej strefy". Wieluń żyje w nowej rzeczywistości

Koronawirus w Polsce. Oddział zakaźny szpitala w Jaśle zamknięty

Z uwagi na wykrycie koronawirusa u jednej z osób zatrudnionych na oddziale zakaźnym szpitala w Jaśle, podjęto decyzję o zamknięciu oddziału. W związku z tą sprawą testom poddano 8 innych osób.

W ubiegłym tygodniu w powiecie jasielskim potwierdzono 3 przypadki koronawirusa. Zakażonych zostało dwóch mężczyzn i kobieta.

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21smf4

Podziel się opinią

Share
d21smf4
d21smf4
Więcej tematów