Trwa ładowanie...
d1zx963
koronawirus
+1

Koronawirus USA. Amerykanie ryzykują, by chronić się przed koronawirusem. Niektórzy płukali gardło wybielaczem

Koronawirus USA. Amerykanie boją się zakażenia koronawirusem. Jak wynika z badań, jedna trzecia Amerykanów ryzykowała własne zdrowie, by chronić się przed zakażeniem. Niektórzy płukali gardło wybielaczem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus USA. Amerykanie ryzykują zdrowie, by chronić się przed zakażeniem koronawirusem
Koronawirus USA. Amerykanie ryzykują zdrowie, by chronić się przed zakażeniem koronawirusem (PAP)
d1zx963

Koronawirus USA. Amerykanie ryzykują, by się chronić

Jedna trzecia ankietowanych Amerykanów ryzykowała swoje zdrowie, by chronić się przed zakażeniem koronawirusem. Chodzi o zabiegi dezynfekujące. Osoby, które odpowiadały na pytania ankiety nie tylko myły ręce czy zachowywały dystans społeczny. Stosowali też inne, ryzykowne dla ich zdrowia, zabiegi. Wyniki badania opublikowanego w cotygodniowym raporcie zdrowia CDC przytoczył CNN. Udział brało w nim 502 dorosłych Amerykanów.

Ankietowani częściej sprzątali swoje mieszkania, ale tylko około połowa z nich zna reguły, jak bezpiecznie czyścić i dezynfekować swój dom. Część osób zgłaszała problemy zdrowotne związane z dezynfekcją. Z badań wynika, że wielu Amerykanów ryzykowało swoje zdrowie, by chronić się przed zakażeniem koronawirusem.

d1zx963

Koronawirus USA. Płukali gardło wybielaczem

Z raportu wynika, że część osób płukało gardło wybielaczem, by chronić się przed zakażeniem. CDC zaleca, by ludzie zawsze czytali instrukcje dotyczące środków czyszczących, a podczas sprzątania nosili rękawice czy inny sprzęt ochronny oraz nie mieszali chemicznych środków czyszczących.

Stany Zjednoczone to najbardziej dotknięty epidemią koronawirusa kraj na świecie. Wykryto tam już blisko 2 miliony przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło ponad 111 tysięcy osób chorych na COVID-19.

Zobacz wideo: "Niepojęte". Drwiny PiS ze zdjęcia na profilu Donalda Tuska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1zx963

Podziel się opinią

Share

d1zx963

d1zx963
Więcej tematów