Trwa ładowanie...
d2z7lgk
Koronawirus. Konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego (NA ŻYWO)

Koronawirus. Konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego (NA ŻYWO)

Koronawirus w Polsce. Co dalej z obostrzeniami i szczepieniami? Na poniedziałkowe popołudnie zaplanowano konferencję prasową ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz szefa resortu edukacji Przemysława Czarnka. Zapraszamy na relację na żywo.
Share
d2z7lgk

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, 18 stycznia do szkół wrócą najmłodsi uczniowie. Chodzi o klasy I-III.

Zgodnie z decyzjami ogłoszonymi 17 grudnia przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, od 28 grudnia do 17 stycznia 2021 r. zostały wprowadzone dodatkowe obostrzenia, m.in. zamknięcie hoteli, ograniczenie w działaniu galerii handlowych i stoków narciarskich. Ponadto wciąż obowiązują zasady dotyczące funkcjonowania sklepów czy kościołów.

d2z7lgk

W przestrzeni publicznej obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, w środkach komunikacji publicznej obowiązują limity pasażerów i zakazane są zgromadzenia powyżej pięciu osób.

Zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji i nauki stacjonarne funkcjonowanie szkół, poza pewnymi wyjątkami, zostało ograniczone do 3 stycznia 2021 r. Od 23 grudnia 2020 r. do 3 stycznia tego roku uczniowie mieli przerwę świąteczną. Od 4 do 17 stycznia trwają ferie zimowe, w jednym terminie dla wszystkich uczniów w całym kraju.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2z7lgk

Podziel się opinią

Share
d2z7lgk
d2z7lgk
Więcej tematów