Trwa ładowanie...
Konwencja PiS w Koninie; Jarosław Kaczyński: trzeba odeprzeć hejt konkurentów

Konwencja PiS w Koninie; Jarosław Kaczyński: trzeba odeprzeć hejt konkurentów

W środę PiS rozpoczęło cykl okręgowych konwencji programowych od spotkań w Sieradzu i Piotrkowie Trybunalskim. W czwartek: konwencje w Poznaniu i Koninie. Zapraszamy na relację na żywo.
Share
d2xfmt7

- W interesie Polski i Polaków jest to, by program PiS był kontynuowany - stwierdził w Koninie Jarosław Kaczyński. - Lecz by tak się stało potrzebne jest społeczne poparcie. Trzeba odeprzeć ten potężny atak, użyję tu słowa z tej nowo polszczyzny- hejtu, który nas dotyczy. Nasi konkurenci nie mają innych metod, niż ta. My możemy odwoływać się do faktów i tego co zrobiliśmy. Musi zwyciężyć pozytywny program - dodał.

W środę Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło cykl okręgowych konwencji programowych. Pierwsze takie spotkania odbyły się w Sieradzu i w Piotrkowie Trybunalskim. Za nami jest także czwartkowa konwencja w Poznaniu.

d2xfmt7

Zobacz także: Jarosław Kaczyński w Sieradzu i Piotrkowie Trybunalskim: możemy sobie pogratulować

Szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński poinformował, że lider partii Jarosław Kaczyński odwiedzi przed wyborami wszystkie okręgi wyborcze. 7 września prezes PiS ma przedstawić koncepcję na kolejne lata rządów.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

d2xfmt7

Podziel się opinią

Share
d2xfmt7
d2xfmt7
Więcej tematów