Trwa ładowanie...

Konkubent babci 12-latki oskarżony o zabójstwo dziewczynki

Wyjaśniła się zagadka zaginięcia 12-letniej Tii Sharp, której brytyjska policja szukała od 3 sierpnia. Policja postawiła zarzut zabójstwa konkubentowi jej babci, u której Tię widziano po raz ostatni.

Konkubent babci 12-latki oskarżony o zabójstwo dziewczynkiŹródło: PAP/EPA
d1sywxh

37-letni Stuart Hazell z Merton (południowy Londyn) został w piątek oskarżony o morderstwo. 12-letnia Tia Sharp zaginęła w New Addington w piątek 3 sierpnia. Jej ciało policja znalazła dokładnie po tygodniu, po trzech nieudanych przeszukaniach domu babci nastolatki.

Podejrzany w poniedziałek stanie przed sądem. Policja jeszcze nie potwierdziła oficjalnie, że znalezione zwłoki to Tia Sharp, ale to imię pojawia się w akcie oskarżenia. Ciało zostało poddane autopsji.

W sobotę Scotland Yard, tłumacząc się "ludzkim błędem" przeprosił matkę Tii, Natalie, za długi okres poszukiwań ciała. Policja podkreśliła, że znalezienie zwłok powinno mieć miejsce tydzień temu.

W poszukiwania zaginionej 12-latki włączyły się setki Brytyjczyków. W mediach występowała rodzina zamordowanej dziewczyny, a prym wiodła babcia ofiary 46-letnia Christine. Także podejrzany o zabójstwo miał brać udział w poszukiwaniach.

d1sywxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sywxh
Więcej tematów