Trwa ładowanie...
Konferencja premier o 5.30. PO: "To niepoważne". Rząd ripostuje: "Opozycja nie nadąża"
Mariusz Szymczuk

Konferencja premier o 5.30. PO: "To niepoważne". Rząd ripostuje: "Opozycja nie nadąża"

Premier Beata Szydło podsumowała 100 dni rządów PiS. Z dziennikarzami spotkała o godzinie 5.30. - To niepoważne traktowanie wyborców - oceniła Agnieszka Pomaska z PO. - Opozycja po prostu nie nadąża za naszym tempem. A my staramy się wywiązać z naszych obietnic wyborczych - stwierdził z rozmowie z WP rzecznik rządu Rafał Bochenek. Pokazał również niebieską teczkę. - Ona jest dzisiaj w centrum uwagi i zainteresowania Polaków. Tam znajdują się wszystkie projekty rządu, które są i będą wdrażane w życie - dodał.

Share
d4eb9rf

Premier Beata Szydło podsumowała 100 dni swoich rządów. Z dziennikarzami spotkała o godzinie 5.30. - Myślę, że trochę nawiązuje do kampanii, która była bardzo intensywna. Było kilka takich wydarzeń, kiedy pani premier była na nogach 24 godziny. To jest także kwestia kontaktu z ludźmi - mówił w programie #dziejesienazywo w WP wicepremier i minister kultury prof. Piotr Gliński.

Posłowie opozycji nie kryją zdziwienia wczesną porą konferencji prasowej i sposobem, w jaki podsumowuje pierwszy okres swojego rządu. - Zagranie typowo pod publiczkę. A kampania się skończyła. Pani premier to już jest czas rządzenia - mówił prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

d4eb9rf

- W expose zapowiadała wielkie działania na 100 dni,a po 100 dniach niewiele z tego zostało. Postanowiła to zrobić o takiej godzinie, żeby jak najmniej Polaków to oglądało. To niepoważne traktowanie wyborców - oceniła z kolei Agnieszka Pomaska z PO.

- Opozycja po prostu nie nadąża za naszym tempem. A my staramy się wywiązać z naszych obietnic wyborczych - stwierdził z rozmowie z WP rzecznik rządu Rafał Bochenek.

d4eb9rf

Podziel się opinią

Share
d4eb9rf
d4eb9rf
Więcej tematów