Trwa ładowanie...
d3tx2lj

Konferencja Mateusza Morawieckiego i Paula Jonesa. "Budowa ścisłych relacji z USA dzieje się na naszych oczach"

- Bardzo się cieszę, że tworzymy nową przestrzeń do wzmocnienia polsko-amerykańską współpracę nie tylko na płaszczyźnie wojskowej i politycznej, ale też gospodarczej – mówił Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej dotyczącej utworzenia Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej w USA.
Share
Mateusz Morawiecki stwierdził, że utworzenie izby jest wzmocnieniem polskiej obecności w USA
Mateusz Morawiecki stwierdził, że utworzenie izby jest wzmocnieniem polskiej obecności w USAŹródło: PAP, Fot: Paweł Supernak
d3tx2lj

- Utworzenie Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej jest wzmocnieniem obecności polskiego biznesu w USA i amerykańskich przedsiębiorców w Polsce – dodał premier. Jak mówił Mateusz Morawiecki, otwarcie polsko-amerykańskiej izby jest "milowym krokiem do budowy mocnej obecności polskich firm w USA".

Mateusz Morawiecki odniósł się też do podpisanej w ubiegłym tygodniu umowy na zakup systemu Patriot. Podkreślił, że jest przekonany o tworzeniu jeszcze ściślejszych więzów z USA.

- Coraz więcej polskich firm chce inwestować w USA, a Ameryka czeka na inwestorów – zapewnił obecny na konferencji prasowej ambasador USA w Polsce Paul Jones.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d3tx2lj

Podziel się opinią

Share
d3tx2lj
d3tx2lj
Więcej tematów