Trwa ładowanie...
d2cyb2q
d2cyb2q

Kończą się Targi Książki w Warszawie


Meksykański pisarz Carlos Fuentes będzie w niedzielę gościem 47. Międzynarodowych Targów Książki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Niedziela to ostatni dzień tej imprezy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2cyb2q

Carlos Fuentes będzie rozdawać autografy od godziny 11 na stoisku "Świata Książki". W niedzielę będzie też można zdobyć autografy Marii Janion, Jarosława Marka Rymkiewicza, Katarzyny Grocholi, Antoniego Libery, Hanny Krall, Olgi Tokarczuk, Agnieszki Graff oraz Janusza Wiśniewskiego.

W Muzie będzie się można spotkać z twórcami komiksów o kapitanie Klosie i kapitanie Żbiku. Konkursy i zabawy dla dzieci będą się odbywały na stoiskach wydawnictwa Świat Książki. Media Rodzina proponuje konkursy znajomości książek z serii o Harrym Potterze. Na targach będzie gościł również Henryk Chmielewski, który ma podpisywać swoją "Złotą Księgę Tytusa".

W ramach cyklu spotkań "Ars fantastica" o godzinie 13 rozpocznie się spotkanie pt. "Dzieje nieistniejących światów: materia historyczna a fantastyka", w którym udział wezmą m.in. Anna Brzezińska i Andrzej Sapkowski.

Na stoisku wydawnictwa Czarne swoje książki będą podpisywać ukraińscy pisarze: Jurij Anduchowycz - "Ostatnie terytorium. Eseje o Ukrainie" i Taras Prochaśko - "Inne dni Anny".(an)

d2cyb2q

Podziel się opinią

Share
d2cyb2q
d2cyb2q
Więcej tematów