Trwa ładowanie...

Koncert Beyonce w Warszawie. Sprawdź utrudnienia

Beyonce i Jay Z już w sobotę zagrają koncert na warszawskim PGE Stadionie Narodowym. Warszawiacy muszą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu.
Share
Beyonce zagra koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie
Beyonce zagra koncert na Stadionie Narodowym w WarszawieŹródło: East News
d25isb9

W sobotę od około godz. 16 z ruchu wyłączona jest Saska Kępa. W terenie ograniczonym ulicami: Józefa Poniatowskiego, Waszyngtona, Międzynarodową, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wałem Miedzeszyńskim mogą poruszać się tylko pojazdy z odpowiednim identyfikatorem i pojazdy ZTM, a także rowery i taksówki. Stołeczny ratusz poinformował, że "dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych".

Przed występem Beyonce jako support zagra DJ Eprom.

Jeśli po koncercie, który rozpocznie się około godz. 19., duża grupa fanów zdecyduje się na powrót do centrum pieszo, policja może zdecydować o zamknięciu dla ruchu Mostu Poniatowskiego i Alei Jerozolimskich pomiędzy rondem de Gaulle’a a rondem Waszyngtona.

d25isb9

Specjalny rozkład autobusów

Przed i po koncercie pociągi II linii metra będą kursowały z częstotliwością co 3 minuty. Pojawią się także dodatkowe tramwaje linii 9. Jeżeli most zostanie zamknięty na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

Uruchomiona zostanie także linia zastępcza Z kursująca na trasie: plac Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - Nowy Świat - Aleje Ujazdowskie - Trasa Łazienkowska - most Łazienkowski - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - aleja Waszyngtona - rondo Wiatraczna.

Po koncercie uruchomione zostaną także dodatkowe kursy autobusów linii 509 (rondo Waszyngtona - aleja Zieleniecka - Nowodwory i rondo Waszyngtona - aleja Waszyngtona - Gocław oraz tramwajów linii 3 (Zieleniecka - Gocławek i Zieleniecka - Annopol) oraz 26 (Zieleniecka - osiedle Górczewska).

Międzynarodowa trasa

Koncert Beyonce i Jaya Z jest częścią trasy koncertowej OTR II. Amerykańska gwiazda raz już zawitała do Polski - zjawiła się na Orange Warsaw Festival.

d25isb9

Podziel się opinią

Share
d25isb9
d25isb9
Więcej tematów