ycipk-24agoz

Komisja Obrony Narodowej chce ustalić problemy związane ze śledztwem

W sejmie o godzinie 15.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Obrony Narodowej z udziałem ministra Jerzego Millera - przewodniczącego Międzyresortowej Komisji badającej przyczyny wypadku pod Smoleńskiem. Będzie ustalać jakie problemy wystąpiły podczas postępowania w sprawie katastrofy w Smoleńsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komisja Obrony Narodowej chce ustalić problemy związane ze śledztwem
(AP)
ycipk-24agoz

Członkowie komisji mają nadzieję uzyskać precyzyjne informacje dotyczące problemów, które wystąpiły podczas prowadzonego postępowania wyjaśniającego. Posłowie wiedzą o tym, że strona rosyjska nie przekazała wszystkich dokumentów. Mają informacje także o tym, że występuje na styku ze stroną rosyjska wiele różnego rodzaju napięć.

Poseł SLD Stanisław Wziątek ma nadzieję, że członkowie komisji dowiedzą się nie tylko o jakie problemy chodzi, ale także będą mogli zapoznać się z propozycjami rozwiązania tych problemów. Być może minister Jerzy Miller po posiedzeniu komisji uda się do Moskwy , aby przeprowadzić osobiście rozmowy, które być może odblokują to, co w tej chwili jest problem w kontaktach polsko-rosyjskich - dodał poseł SLD.

Polub WP Wiadomości
ycipk-24agoz
ycipk-24agoz