Trwa ładowanie...
d2i2xlj

Komisja Obrony Narodowej chce ustalić problemy związane ze śledztwem

W sejmie o godzinie 15.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Obrony Narodowej z udziałem ministra Jerzego Millera - przewodniczącego Międzyresortowej Komisji badającej przyczyny wypadku pod Smoleńskiem. Będzie ustalać jakie problemy wystąpiły podczas postępowania w sprawie katastrofy w Smoleńsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komisja Obrony Narodowej chce ustalić problemy związane ze śledztwem
(AP)
d2i2xlj

Członkowie komisji mają nadzieję uzyskać precyzyjne informacje dotyczące problemów, które wystąpiły podczas prowadzonego postępowania wyjaśniającego. Posłowie wiedzą o tym, że strona rosyjska nie przekazała wszystkich dokumentów. Mają informacje także o tym, że występuje na styku ze stroną rosyjska wiele różnego rodzaju napięć.

Poseł SLD Stanisław Wziątek ma nadzieję, że członkowie komisji dowiedzą się nie tylko o jakie problemy chodzi, ale także będą mogli zapoznać się z propozycjami rozwiązania tych problemów. Być może minister Jerzy Miller po posiedzeniu komisji uda się do Moskwy , aby przeprowadzić osobiście rozmowy, które być może odblokują to, co w tej chwili jest problem w kontaktach polsko-rosyjskich - dodał poseł SLD.

Podziel się opinią

Share

d2i2xlj

d2i2xlj
d2i2xlj
Więcej tematów