ycipk-9ilxmz

Komiczna wpadka kandydata PO. Nie rozpoznał rzeczniczki ze swojego okręgu

Lider krakowskiej listy Koalicji Obywatelskiej Paweł Kowal rozpoczął kampanię przed wyborami parlamentarnymi. Kandydat KO odbył spacer krakowskimi uliczkami, wręczając kubki z kawą potencjalnym wyborcom. Wtedy doszło do niespodziewanego spotkania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kowal
Paweł Kowal (East News)
ycipk-9ilxmz

- Mogę zaprosić na kawę? - zagaił Paweł Kowal jedną z przechodzących ulicą kobiet. - Dziękuję, nie piję kawy. I tak na was głosuję. Jestem rzecznikiem małopolskiej Platformy Obywatelskiej - odparła "nieznajoma", którą okazała się Dominika Jaźwiecka.

TVN24
Podziel się

Poprzednio Jaźwiecka pracowała jako rzecznik krakowskiego Komitetu Obrony Demokracji. Jest znana z wielu antyrządowych wystąpień. Obecnie piastuje również urząd prezesa Fundacji dla Seniora z Życiem.

ycipk-9ilxmz

Przed transferem do KO Paweł Kowal przez wiele lat związany był z Prawem i Sprawiedliwością. Po ośmioletniej karierze w PiS w 2010 roku polityk przeszedł do nieistniejącego już ugrupowania Polska Jest Najważniejsza. W lipcu tego roku ogłosił swój start w wyborach do Sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

- Nie bardzo już znam tamtego Pawła Kowala. Dużo minęło od tamtego czasu - oświadczył w rozmowie z TVN24 lider małopolskiej listy KO.

Źródło: TVN24

ycipk-9ilxmz

Zobacz też: Kaczyński broni tradycyjnej rodziny. Radosław Fogiel i Joanna Mucha komentują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-9ilxmz

ycipk-9ilxmz
ycipk-9ilxmz