Trwa ładowanie...
do966ka

Kolorowanka dla dzieci z Hitlerem. Zszokowani rodzice nie mogli w to uwierzyć

Popularna w Holandii sieć drogerii Kruidvat potrafi zaskoczyć asortymentem. W sklepie w Pjinacker w pobliżu Rotterdamu 9-letnia dziewczynka znalazła kolorowankę zawierającą wizerunek Adolfa Hitlera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolorowanka dla dzieci z Hitlerem. Zszokowani rodzice nie mogli w to uwierzyć
(PAP)
do966ka

- Mamo, tato, widzę Hitlera! - to nie są słowa, którego przeciętny rodzic oczekuje od dziecka w czasie odwiedzin w pobliskiej drogerii. Taki zdumiony okrzyk wydała z siebie córka Raya Vervloeda, który z rodziną poszukiwał prezentu na urodziny dla 5-letniego syna swojego przyjaciela. Jak przyznaje Ray, początkowo nie uwierzyli córce, ale po szybkim przejrzeniu kolorowanki okazało się, że linie faktycznie układają się w kształt Führera. Co więcej wykonującego charakterystyczne "podrowienie".

PAP

Oburzony ojciec poinformował o znalezisku kierownictwo sklepu. Dyrekcja sieci przychyliła się do uwag Vervloeda. - Książeczki sprzedawaliśmy przez pół dnia, potem wycofaliśmy je ze sklepów oraz ze sprzedaży internetowej. Żałujemy, że nie zauważyliśmy tego rysunku, mimo kilku kontroli - ogłosiła rzeczniczka Kruidvat. Kolorowanka miała przedstawiać ważne postaci z historii. Na zdjęciach widać, że Hitlerowi "towarzyszy" Abraham Lincoln.

PAP
do966ka

Podziel się opinią

Share

do966ka

do966ka
Więcej tematów