Trwa ładowanie...
d302ff0
d302ff0

"KoLiber" prosi Busha o przyjęcie Polski do NAFTA

Sympatyzujące z UPR Stowarzyszenie Konserwatywno-Liberalne "KoLiber" apeluje do George'a W. Busha, aby zaproponował Polsce członkostwo w NAFTA. "KoLiber" zwraca się też do młodzieży, by licznie stawiła się na powitaniu prezydenta USA w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d302ff0

Prosimy o zaproponowanie rządowi polskiemu traktatu o wolnym handlu. Takiego, jak ten, który pomógł stworzyć dziesiątki milionów miejsc pracy w Meksyku, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, a teraz ma szansę uzdrowić całą Amerykę. (...) Europa, ze swym coraz mniej wolnym rynkiem, nie posiadająca wyrazistych celów i godnego zaufania przywództwa nie daje nadziei na przełamanie narastającej recesji - stwierdza list "KoLibra" do prezydenta Busha, który będzie złożony w ambasadzie USA w Warszawie.

W odróżnieniu od lewackich młodzieżówek, apelujemy do młodych ludzi o tłumne powitanie głowy państwa, które najwięcej zrobiło dla polskiej wolności - powiedział w czwartek Dariusz Kos z "KoLibra". Dodał, że wraz z Ligą Republikańską członkowie "KoLibra" powitają w piątek Busha przy Grobie Nieznanego Żołnierza, wyrażając tam poparcie dla udziału Polski w NAFTA oraz dla proponowanego przez Busha systemu obrony antyrakietowej. (mag)

d302ff0

Podziel się opinią

Share

d302ff0

d302ff0
Więcej tematów