Trwa ładowanie...

Kolejny popis reportera TVP Info. Komu dostało się tym razem?

Gwiazda TVP Info Łukasz Sitek nic sobie nie robi z fali krytyki, która wylewa się na niego od wielu tygodni. Tym razem w swojej sondzie zabrał się za aktorów, którzy wspierają m.in. trwający protest lekarzy rezydentów. Materiał w mocnych słowach skomentowała szefowa klubu Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

Kolejny popis reportera TVP Info. Komu dostało się tym razem?Źródło: Twitter
d43or90
d43or90

Sonda trwa niecałe półtorej minuty. Sitek pyta: "W jakich rolach występowali aktorzy biorący udział w protestach?", "Co oni robią?", "Jak pan/pani to ocenia?". Odpowiedzi, tradycyjnie, padają jednostronne. "Chcą podburzyć do awantury", "wywrotowcy", "robią to dla dla rozgłosu", "powinni zająć się aktorstwem, a nie protestem", "granda łobuzów" - słyszymy w materiale, którym TVP Info chwali się na swoim profilu na Twitterze.

Wideo spotkało się z szerokim odzewem internautów. W dosadnych słowach skomentowała je m.in szefowa klubu Nowoczesnej Katrzyna Lubnauer, która stwierdziła, że Sitek zasługuje na "nagrodę Goebbelsa". Wtóruje jej Scheuring Wielgus, która pisze o "pisowskich aparatczykach w TVP".

Były wicepremier Janusz Piechociński ironizuje: "Nie dostali roli Piotrowicza czy Misiewicza to protestują?".

Pytał o lekarzy

To nie pierwszy popis dziennikarza w TVP Info. Zaledwie tydzień temu robił materiał o tym, czy lekarze w Polsce "klepią biedę". "Czy zna pan/pani jakiegoś biednego lekarza?" - pytał Sitek. Odpowiedź była jedna: "nie".

d43or90
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43or90
Więcej tematów