Trwa ładowanie...
d1519i2

Kolejny popis reportera TVP Info. Komu dostało się tym razem?

Gwiazda TVP Info Łukasz Sitek nic sobie nie robi z fali krytyki, która wylewa się na niego od wielu tygodni. Tym razem w swojej sondzie zabrał się za aktorów, którzy wspierają m.in. trwający protest lekarzy rezydentów. Materiał w mocnych słowach skomentowała szefowa klubu Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Sitek na antenie TVP Info
Łukasz Sitek na antenie TVP Info (Twitter)
d1519i2

Sonda trwa niecałe półtorej minuty. Sitek pyta: "W jakich rolach występowali aktorzy biorący udział w protestach?", "Co oni robią?", "Jak pan/pani to ocenia?". Odpowiedzi, tradycyjnie, padają jednostronne. "Chcą podburzyć do awantury", "wywrotowcy", "robią to dla dla rozgłosu", "powinni zająć się aktorstwem, a nie protestem", "granda łobuzów" - słyszymy w materiale, którym TVP Info chwali się na swoim profilu na Twitterze.

Wideo spotkało się z szerokim odzewem internautów. W dosadnych słowach skomentowała je m.in szefowa klubu Nowoczesnej Katrzyna Lubnauer, która stwierdziła, że Sitek zasługuje na "nagrodę Goebbelsa". Wtóruje jej Scheuring Wielgus, która pisze o "pisowskich aparatczykach w TVP".

Były wicepremier Janusz Piechociński ironizuje: "Nie dostali roli Piotrowicza czy Misiewicza to protestują?".

Pytał o lekarzy

To nie pierwszy popis dziennikarza w TVP Info. Zaledwie tydzień temu robił materiał o tym, czy lekarze w Polsce "klepią biedę". "Czy zna pan/pani jakiegoś biednego lekarza?" - pytał Sitek. Odpowiedź była jedna: "nie".

d1519i2

Podziel się opinią

Share
d1519i2
d1519i2