Trwa ładowanie...
d30cs1x
Policja

Kolejne zatrzymania ws. kradzieży luksusowych aut. Łupem przestępców padło 60 pojazdów

• Zatrzymano kolejną osobę podejrzaną o udział w grupie przestępczej zajmującej się kradzieżą luksusowych pojazdów
• To 25-latek z Legnicy
• Łupem przestępców padło co najmniej 60 samochodów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne zatrzymania ws. kradzieży luksusowych aut. Łupem przestępców padło 60 pojazdów
(KWP w Poznaniu)
d30cs1x

Policjanci z Legnicy zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o udział w grupie przestępczej zajmującej się kradzieżą luksusowych aut na terenie Polski i Europy.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Legniccy funkcjonariusze, przy pomocy mundurowych z Wrocławia, zatrzymali już łącznie 7 osób. Trzy z nich, które odgrywały główne role w tym procederze, zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Zlikwidowano też kilka dziupli samochodowych, a także odzyskano pojazdy oraz części pochodzące ze skradzionych aut. Jak udało się ustalić policjantom, łupem przestępców padło co najmniej 60 samochodów - głównie marek audi i bmw.

d30cs1x

Ostatni zatrzymany mężczyzna to 25-letni mieszkaniec Legnicy. Jest on podejrzany o paserstwo kradzionych pojazdów i pochodzących z nich części.

Ustalono też miejsca, w których przestępcy pozbywali się tego, co zostało po rozłożeniu skradzionych aut. Pomogli w tym płetwonurkowie z Wrocławia, którzy, po przeszukaniu zbiorników wodnych położonych w okolicach Legnicy, odnaleźli sporą ilość tablic rejestracyjnych.

d30cs1x

Podziel się opinią

Share

d30cs1x

d30cs1x
Więcej tematów