Trwa ładowanie...
d2gnqlo

Kolejne utonięcie. Nie żyje 19-latka

Na terenie żwirowni w Cielimowie kolo Gniezna utonęła 19-latka. Ciało dziewczyny po godzinie poszukiwań wyłowił płetwonurek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne utonięcie. Nie żyje 19-latka
(flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d2gnqlo

Strażacy otrzymali informację o dziewczynie, która nie wynurzyła się ze zbiornika wody w cielimowskiej żwirowni w poniedziałek ok. godz. 19:30. Na miejscu pojawiły się służby z Gniezna, Witkowa, Niechanowa i Poznania.

Co się dzieje w aucie podczas upałów?

Poszukiwania trwały godzinę. Po tym czasie ciało dziewczyny wyłowił nurek z Poznania. Nieoficjalnie wiadomo, że pomocy ratowników z karetki potrzebowała starsza kobieta, która była spokrewniona z 19-latką i przyjechała na miejsce zdarzenia.

d2gnqlo

Ostrożnie nad wodą

Co roku w Polsce dochodzi do wielu utonięć. Oto zaledwie kilka przypadków z ostatnich tygodni.

Pod koniec lipca 55-letni turysta znalazł się pod wodą podczas kąpieli na niestrzeżonej plaży w Łebie. Mężczyznę wyciągnięto z Bałtyku, ale reanimacja nie przyniosła rezultatu.

d2gnqlo

Pod koniec maja w Ignalinie w woj. warmińsko-mazurskim czteroletni chłopczyk wymknął się z domu i wpadł do oczka wodnego. Dziecka nie udało się uratować.

Kilka dni wcześniej w innej miejscowości na Warmii i Mazurach - w Jedwabnie utonął dwuletni chłopiec. Dziecko wyszło z domu wieczorem, bez wiedzy rodziców.

Policja i straż pożarna nieustannie apelują o zachowanie ostrożności nad wodą, zwłaszcza tam, gdzie nie ma w pobliżu ratowników.

gniezno.naszemiasto.pl, gloswielkopolski.pl

d2gnqlo

Podziel się opinią

Share

d2gnqlo

d2gnqlo
Więcej tematów