Trwa ładowanie...
d2rov1z

Kolejne pobicie w gimnazjum w Koninie

• Uczeń pobił dwóch kolegów z klasy • Do zdarzenia doszło podczas zajęć • Nastolatek trafił do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego
Share
d2rov1z

Do kolejnego pobicia doszło w gimnazjum numer 6 w Koninie. Podczas lekcji jeden z uczniów uderzył dwóch kolegów - informuje TVP Info.

Jak wyjaśnia stacja, u zaatakowanych uczniów nie stwierdzono poważniejszych obrażeń. Obaj znajdują się pod opieką psychologa. Agresywny nastolatek został przewieziony do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. O jego losie zdecyduje sąd rodzinny.

d2rov1z

O konińskiej szkole stało się głośno pod koniec października, kiedy trzech 15-latków zaciągnęło o rok młodszego ucznia do toalety. Tam chłopak został dotkliwie pobity. Dyrekcja gimnazjum i nauczyciele nie zdecydowali się wezwać pogotowia. Pobity nastolatek dopiero później trafił do szpitala, gdzie przeszedł dwie operacje.

Po incydencie wielkopolski kurator zarządził w gimnazjum kontrolę. Inspektorzy mieli wątpliwości co do bezpieczeństwa uczniów w placówce. Podczas kontroli dopatrzono się nieprawidłowości ze strony dyrektorki gimnazjum. Po tym decyzję o jej zwolnieniu z pracy podjął prezydent Konina.

oprac. A. Jastrzębski

d2rov1z

Podziel się opinią

Share
d2rov1z
d2rov1z
Więcej tematów