Trwa ładowanie...

KOD przegoniony z Żagania. Protestujący musieli zwinąć flagi po blokadzie zwolenników PiS

Działacze KOD postanowili protestować w Żaganiu podczas prezentacji wojsk amerykańskich połączonej z wizytą szefa MON Antoniego Macierewicza. Zwolennicy obecnego rządu jednak manifestację uniemożliwili, krzykami sugerując, że "kodziarze" są opłacani.
Share
KOD przegoniony z Żagania. Protestujący musieli zwinąć flagi po blokadzie zwolenników PiS
Źródło: twitter.com
d1szq7w

Pisaliśmy o tym, że podczas wizyty ministra Antoniego Macierewicza w Żaganiu, gdzie zaprezentowali się przybyli do Polski amerykańscy żołnierze, wiceprezes PiS został wybuczany. Teraz pojawiły się także nagrania pokazujące manifestujących działaczy KODu, którzy są krytyczni wobec poczynań szefa MON.

Na udostępnionym w serwisie Twitter nagraniu widać grupę zwolenników PiS, którzy otoczyli protestujących. W niewybrednych słowach dopytywali, co jest powodem do niezadowolenia: "500 złotych na dzieci, że dał? Dobrze k**wa, że dał". Zakrzykujący działaczy KOD mieszkańcy Żagania sugerują także, że opozycji nie podoba się ustawa dezubekizacyjna, która odbiera świadczenia funkcjonariuszom PRL.

W finale nagrania widać, jak protestujący zwijają transparenty i żegnają się z tłumem. Jak podaje niezależna.pl KOD "uciekł", z kolei udostępniająca film użytkowniczka Twittera rozbawiona podsumowuje: "pozwijali flagi i uciekli".

d1szq7w

Podziel się opinią

Share
d1szq7w
d1szq7w
Więcej tematów