ycipk-x4993q

Kobieta w srebrnych butach znaleziona pod Grudziądzem. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Kobieta, która walczy o życie w szpitalu, nie miała przy sobie dokumentów i nikt nie zgłosił jej zaginięcia. Grudziądzcy policjanci proszą o pomoc w jej identyfikacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta została znaleziona nieprzytomna przy drodze
Kobieta została znaleziona nieprzytomna przy drodze (Policja)
ycipk-x4993q

W piątek o godz. 16.50 na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda koło Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) przejeżdżający kierowcy zauważyli leżącą na jezdni kobietę. Zaalarmowali policję i pogotowie. Kobieta doznała poważnego urazu głowy, a lekarze określają jej stan jako ciężki.

- Niestety, kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariusze ustalają, co mogło się wydarzyć i kim jest poszkodowana. Nie wykluczają żadnej z wersji wydarzeń - mówi st. asp. Jacek Jeleniewski, oficer prasowy KMP w Grudziądzu.

Identyfikację kobiety może ułatwić fakt, że na obu udach ma blizny po przeszczepie skóry. Kolejnym znakiem mogą być charakterystyczne srebrne buty, które miała na sobie w momencie odnalezienia. Ponadto była ubrana w ciemną kurtkę i ciemne jeansy.

ycipk-x4993q
Policja
Podziel się

Funkcjonariusze z Grudziądza proszą wszystkich mogących przyczynić się do identyfikacji kobiety oraz ustalenia okoliczności zdarzenia o kontakt z nr. alarmowym 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu, tel. 56 45 13 221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu, tel. 56 45 13 351.

Zobacz także: "Był bardzo silny, szarpał się". Zeznania policjanta ws. śmierci Igora Stachowiaka

ycipk-x4993q

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-x4993q
ycipk-x4993q