Trwa ładowanie...
d49xhat

Kłopotek po fiasku rozmów: nie ma sensu funkcjonowania tej niby-koalicji

Eugeniusz Kłopotek (PSL) w wywiadzie dla wpolityce.pl mówiąc o tym, że rozmowy koalicyjne nie powiodły się stwierdził, że "kompromis się oddalił i to daleko". - Jak ktoś jest uparty i głuchy to ciężko się rozmawia - uznał poseł PSL. - Nie ma sensu funkcjonowania tej niby koalicji - dodał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek
Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek (PAP, Fot: Grzegorz Jakubowski)
d49xhat

- Nie chcę być złym prorokiem, a kto wie może i dobrym. Bo za chwilę jeśli z PSL nie będzie porozumienia i kompromisu, a wyraźnie widać, że daleka droga do tego celu. Wątpię, że nawet osiągalny po tym, co się zdarzyło wczoraj i dzisiaj - mówił Kłopotek. Jego zdaniem Tusk pójdzie na konfrontację ze społeczeństwem, "jeśli wyciągnie Palikota i zrobi to, co chce". - Nie wiem czy tego chce, ale wszystko na to wskazuj - dodał.

Kłopotek uważa, że jeżeli Tusk "sięgnie" po Palikota, to "zaraz zacznie mu się rozjeżdżać Platforma od środka". - I czekają nas jesienią przyspieszone wybory - prorokuje. I dodaje: "nie ma sensu funkcjonowania tej niby koalicji".

- Pan premier przy spadającym poparciu Platformy, ratując co może, bierze poważnie pod uwagę scenariusz przyspieszonych wyborów jesienią. Oby się nie przeliczył, bo Polacy sobie już nie pozwolą tak jak poprzednio - komentuje.

d49xhat

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d49xhat

d49xhat
d49xhat
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów