Trwa ładowanie...
pedofil

Kłodzko: 74-letni pedofil molestował dwie dziewczynki

74-letni mieszkaniec Wałbrzycha, był bardzo zaskoczony, gdy na spotkanie zamiast 13-latki, z którą się umówił, przyszli policjanci. W ujęciu pedofila pomógł ich znany łowca.

Share
Kłodzko: 74-letni pedofil molestował dwie dziewczynki
Źródło: flickr.com, Fot: Piotr Drabik
d1okji0

Przeciwko mężczyźnie - Kazimierzowi G. - Prokuratura Rejonowa w Kłodzku prowadzi już śledztwo. Zarzuca mu, że od stycznia do kwietnia tego roku, dotykał w miejsca intymne dwie dziewczynki w wieku 8 i 12 lat - informuje wyborcza.pl.

Mężczyzna został zatrzymany podczas prowokacji, 23 kwietnia, w Kłodzku. - Był bardzo zdziwiony, że zamiast 13-latki czekała policja - napisał w poście na Facebooku Krzysztof Dymkowski, znany jako łowca pedofilów. W internecie zamieścił także film z zatrzymania pedofila.

- 74-letni Kazimierz G. korzystając z gościnności rodziców małoletnich pokrzywdzonych zamieszkiwał z nim przez kilka miesięcy w Nowej Rudzie. W tym czasie podejrzany miał wielokrotnie dotykać ośmiolatkę i dwunastolatkę w miejsca intymne. Podejrzany miał grozić dzieciom, że jak o tym komuś powiedzą to zostaną oddane do domu dziecka - powiedział portalowi wyborcza.pl Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty doprowadzenia małoletnich poniżej 15 roku życia do poddania się innym czynnościom seksualnym oraz wpływania groźbą na zeznania świadków. Do molestowania seksualnego przyznał się, zaprzeczył jednak, by groził dziewczynkom.

Kazimierz G. był w przeszłości wielokrotnie karany sądownie, w tym dwa razy za przestępstwa pedofilskie.

d1okji0

Podziel się opinią

Share
d1okji0
d1okji0
Więcej tematów