ycipk-1egww6

Kinga Duda pojawi się w Białym Domu. Będzie na przyjęciu u Trumpa

Jak podaje "Fakt", córka pary prezydenckiej Kinga Duda będzie towarzyszyła rodzicom podczas wizyty w Białym Domu. Jej udział w uroczystościach był długo owiany tajemnicą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Duda i Andrzej Duda
Kinga Duda i Andrzej Duda (East News)
ycipk-1egww6

Według doniesień dziennika, Kinga Duda wraz z prezydentem i prezydentową będzie jechała do Białego Domu w limuzynie VIP. Następnie cała rodzina zostanie oficjalnie przywitana przez prezydenta USA Donalda Trumpa i jego żonę Melanię. Według harmonogramu przyjęcia, prezydencka córka weźmie również udział w sesji fotograficznej i będzie gościła na przyjęciu.

CNN podaje, że podczas wizyty polskiego prezydenta planowany jest pokazowy przelot dwóch samolotów myśliwskich F-35 nad Białym Domem. Amerkańska stacja podkreśla, że tego rodzaju pokazy wojskowe w Waszyngtonie są "bardzo rzadkie".

ycipk-1egww6

Duda i Trump podpiszą porozumienie ws. zwiększenia obecności sił zbrojnych USA w Polsce. Z Waszyngtonu prezydent Polski uda się do Teksasu, następnie do Nevady i San Francisco. Tam będzie rozmawiał m.in. z przedstawicielami Youtube'a i Google'a, a także zainauguruje polski tydzień biznesu i innowacji. Podpisze również porozumienie ws. zakupu nowych technologii medycznych z dziedziny onkologii.

Źródło: "Fakt"

Zobacz także: PO przegrało w jego powiecie. Neumann: nikt się nie przyznaje, że głosował na PiS

ycipk-1egww6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-1egww6
ycipk-1egww6