Trwa ładowanie...

Kim jest Christian Paul z TVP? Tego nawet Google nie wie

Kim jest Christian Paul, ekspert z TVP i "amerykański projektant mody"? To on wypowiedział się w "Wiadomościach" TVP na temat stylu pierwszej damy.

Kim jest Christian Paul z TVP? Tego nawet Google nie wieŹródło: "Wiadomości" TVP1 (VOD)
de0bdew
de0bdew

Christian Paul wypowiada się w TVP na temat pierwszej damy

"Wiadomości" TVP podsumowały działalność Agaty Kornhauser-Dudy jako pierwszej damy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie postać eksperta, który wypowiedział się na temat stylu żony prezydenta. Christian Paul, który wystąpił w "Wiadomościach", został nazwany "amerykańskim projektantem mody". Kim jest naprawdę Christian Paul z TVP?

TVP podsumowało działalność pierwszej damy. Jednym z ekspertów Christian Paul

"Zwykle robi to bez obecności kamer. Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda przez 5 ostatnich lat odbyła tysiące spotkań i zainicjowała setki akcji charytatywnych. Kancelaria Prezydenta podsumowała dziś jej działalność" - tak "Wiadomości" zapowiedziały materiał o małżonce prezydenta Andrzeja Dudy.

Christian Paul, "amerykański projektant mody" w TVP chwali styl pierwszej damy

Ekspert modowy z TVP porównał Agate Dudę do żony Donalda Trumpa. "W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i międzynarodowym stylem – powiedział Christian Paul, "amerykański projektant mody".

de0bdew

Internauci szybko zaczęli sprawdzać, kim jest Christian Paul z TVP. I - jak się okazało - nawet Google nie wie, kim jest Christian Paul...

Kim jest Christian Paul z TVP?

Szukając informacji, kim jest Christian Paul, "amerykański projektant mody", który pojawił się w TVP, ciężko było natrafić na jego projekty i kreacje, które stworzył. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem ten "ekspert" TVP nie został po prostu wymyślony.

Gdy w internecie rozgorzała dyskusja na ten temat, na Twitterze 23 czerwca pojawiło się konto "Christian Paul Designs" z komentarzami słynnego Christiana Paula. Na YouTube tego samego dnia pojawił się kanał, na którym opublikowano 3 filmy, przedstawiające kolekcję Christiana Paula. Został założony też profil na Instagramie.

Kim jest Christian Paul? Czy "powstał" on na potrzeby TVP?

Zobacz też: Wybory 2020. Jak głosować na kwarantannie - PKW

de0bdew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de0bdew
Więcej tematów