Trwa ładowanie...

"Kibole z handlarzami nie mogą ganiać policjantów"

Zamieszki związane z halą KDT w Warszawie podzieliły internautów. Jedni uważają, że zgodnie z prawem kupców należy usunąć z hali, inni twierdzą, że sprzedawcy z hali zostali oszukani przez władze Warszawy i popierają ich protest.

"Kibole z handlarzami nie mogą ganiać policjantów"
dgbjy1o
dgbjy1o

"Trzeba rozpędzić hołotę i przywrócić porządek. Prawo jest Prawo!!!" - pisze Internauta Normaden. "Hala powinna być zlikwidowana dawno,a wszelkimi kosztami obciążyć kupców solidarnie" - wtóruje* js*.

ShaKann chwali akcję służb porządkowych pod warszawską halą: "Policja dzisiaj zrobiła właśnie to do czego została stworzona - do respektowania prawa. To sąd przyznał racje ratuszowi i to SĄD wydał nakaz usunięcia kupców przez komornika".

"Mam nadzieję, że tym 'kupcom' nikt więcej niczego nie wynajmie w Warszawie..." - dodaje Tomo.

dgbjy1o

Nie brakowało komentarzy odnoszących się do rozgrywek politycznych.

"Kibole z handlarzami nie mogą ganiać policjantów i decydować o obrazie stolicy. Gronkiewicz w końcu rozwiązała problem, który PiS tylko zamiatał pod dywan!" - pisze wilkas32.

"Szanowna Pani Prezydent Warszawy zamiast siedzieć i dmuchać w stołek, należało spotykać się z kupcami i w sposób ludzki wytłumaczyć konieczność opuszczenia tego obiektu. Jest Pani zbyt butna, by zniżyć się do poziomu zwykłych kupców. Ale to Pani porażka, za którą tylko Pani poniesie konsekwencje" - przewiduje z kolei ant.

Wyrazów poparcia dla kupców również nie brakowało. "Walczcie o swoje! jestem z wami" - pisze Jack.

dgbjy1o

"Normalni ludzie robili tam zakupy, bo nie stać ich na kupowanie ubrań w 'galeriach handlowych' po trzykrotnie większych cenach!!! Chodzi też w tym wszystkim o to, że kupcy wpłacili grube miliony do kasy miasta, by wybudowano obiecany budynek, chodzi też o ciągłość pracy i handlu!!! To było miejsce użytkowe dla wielu ludzi , a teraz stanie tam muzeum z kilkoma zwiedzającymi rocznie... żenada!!!!!" - ocenia Lena29.

"Muzeum se fundują, a ludzie tracą pracę; to jest państwo dla obywateli? Czy obywatele niewolnikami państwa? - pyta ewe.

"Teraz liczy się pieniądz, a jak jesteś słabszy i biedniejszy to się nie liczysz, urząd miasta z Gronkiewicz na czele takie świetnie położone tereny chce opylić komuś kto ma grube pieniądze" - stwierdza* kristiana*.

Nie brakło też słów krytyki pod adresem samej Warszawy i jej mieszkańców. "To PROWINCJA EUROPY. Wszelkie próby zrobienia z Warszawy normalnego miasta - z metrem, lokalami z polską kuchnią, przyjaznymi i otwartymi mieszkańcami - kończą się okupacją przez ANTKÓW swojego majdanu, który przywieźli wraz z komuną ze wschodu" - pisze zygawyga.

Opinie Internautów podsumował Andrzej Kędzierawski, Wirtualna Polska

dgbjy1o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgbjy1o
Więcej tematów