Trwa ładowanie...

Kazirodztwo i nekrofila powinny być legalne twierdzą młodzi szwedzcy liberałowie

Związki kazirodcze oraz nekrofilia powinny zostać zalegalizowane twierdzą członkowie jednej z młodzieżówek szwedzkiej Ludowej Partii Liberałów – Liberalna Młodzież Szwecji (LUF)

Share
Kazirodztwo i nekrofila powinny być legalne twierdzą młodzi szwedzcy liberałowie
Źródło: Facebook
d2njbcz

LUF opowiedziała się za zalegalizowaniem seksu między rodzeństwem dla osób powyżej 15 roku życia oraz za możliwością wyrażenia pozwolenia na "pozostawienie" swojego ciała po śmierci do współżycia bez obawy konsekwencji prawnych.

- Rozumiem, że kazirodztwo może być uznane za niezwykłe i odrażające, ale obrzydliwość nie powinna być uwarunkowana prawnie - powiedziała przewodnicząca LUF

Johnsson dodała, że powinieneś móc decydować, co stanie się z Twoim ciałem po Twojej śmierci. I jeśli ktoś życzy sobie, żeby jego ciało trafiło do muzeum albo posłużyło do badań, albo jeśli ktoś chce pozostawić po śmierci swoje ciało do współżycia, wtedy jest to w porządku.

Od tych poglądów odcina się jednak sama Ludowa Partia Liberałów. - Kazirodztwo jest i powinno być nielegalne - powiedział Adam Alfredsson, rzecznik partii. - Wydaje nam się, że używanie zwłok w celach seksualnych także pozostanie nielegalne - dodał.

d2njbcz

Podziel się opinią

Share
d2njbcz
d2njbcz
Więcej tematów