Trwa ładowanie...

Katowice. Są wyniki badań krwi kierowcy autobusu, który przejechał 19-latkę

Kierowca, który śmiertelnie potrącił autobusem 19-latkę w Katowicach, był pod działaniem silnych środków. Miał też zażywać antydepresanty. To wyniki wstępnego badania toksykologicznego.

Share
Katowice. Kierowca autobusu doprowadzony do prokuratury
Katowice. Kierowca autobusu doprowadzony do prokuratury Źródło: PAP
d2ikfkd

Są wyniki badań krwi 31-letniego kierowcy autobusu, który w sobotę rano w Katowicach przejechał 19-letnią kobietę. W jego organizmie wykryto silny lek przeciwbólowy, opioidowy - informuje nieoficjalnie portal polsatnews.pl cytowany przez Interię.

Katowice. Kierowca autobusu brał też silne leki. Usłyszał zarzuty

Jak ustaliła Wirtualna Polska, kierowca autobusu, który śmiertelnie potrącił 19-letnią kobietę w centrum Katowic, w niedzielę usłyszał w katowickiej prokuraturze zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa trzech osób. Już wtedy mówiło się nieoficjalnie, że zażywał silne leki opioidowe.

Katowice. Śmierć 19-latki. Makabryczne nagranie

Do tragedii doszło w sobotę nad ranem w Katowicach podczas ulicznej bójki. Na nagraniu, które pojawiło się w intrenecie widać, jak do grupki przepychających się na środku drogi osób podjeżdża autobus miejski. Zatrzymuje się, po czym z impetem rusza a jedna z uczestniczek, 19-latka zostaje wciągnięta pod koła, a kierowca odjeżdża z z miejsca zdarzenia.

d2ikfkd

31-letni kierowca autobusu szybko został zatrzymany i w niedzielę doprowadzony do katowickiej prokuratury. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. W trakcie przesłuchania miał zeznać, że widział ludzi przed autobusem. Początkowo temu zaprzeczał.

Podwyżki dla posłów w pandemii? "To jest niesmaczne"

d2ikfkd

Podziel się opinią

Share
d2ikfkd
d2ikfkd
Więcej tematów