Katowice. Karambol na A4. Korek na autostradzie

Karambol na A4 w Katowicach. W czwartek na autostradzie zderzyło się 6 samochodów. Na drodze powstał ogromny korek. Jednak jak poinformowała policja, nikt nie został poważnie ranny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karambol na A4. Zderzyło się 6 samochodów
Karambol na A4. Zderzyło się 6 samochodów (twitter screen)
WP

Kierowcy, uważajcie na utrudnienia. W Katowicach na autostradzie A4 zderzyło się 6 samochodów. 5 osobowych i jedna ciężarówka. Zderzenie nastąpiło niedaleko Lasu Kochłowickiego. Karambol spowodował spore utrudnienia na autostradzie. Na wysokości zdarzenia utworzył się duży korek. Może mieć nawet 2 km. długości.

Karambol zablokował lewy pas

WP

Czynny jest tylko jeden, prawy pas w stronę Wrocławia. Policja kieruje także na objazd ulicą Batorego w Chorzowie. Lewy pas został całkowicie zablokowany z powodu wyciekających z pojazdów płynów. Dopóki wyciek po karambolu na autostradzie nie zostanie usunięty, pas będzie wyłączony z użytku.

Nikt nie ucierpiał

Na szczęście, groźnie wyglądająca sytuacja, nie skończyła się tragicznie. Policja poinformowała, że nikomu nic poważniejszego się nie stało. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwają prace oszczyszania autotrady po karambolu.

Źródło: Dziennik Zachodni

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jeden wielki hałas, smród”. Mieszkańcy gminy Baranów są zdruzgotani budową CPK

WP
WP