Trwa ładowanie...
Katastrofa smoleńska. Wysłannik MSZ leci do Moskwy
x-news/TVN 24

Katastrofa smoleńska. Wysłannik MSZ leci do Moskwy

22 stycznia jeden z wiceministrów spraw zagranicznych złoży wizytę w Moskwie w związku ze śledztwem ws. katastrofy smoleńskiej. - Na ile Rosjanie pozwolą podnieść sprawy, na tyle będą podnoszone - powiedział Witold Waszczykowski.
Share
d6ejhux

Andrzej Seremet, pytany o dotychczasowe ustalenia i postępy w wyjaśnianiu przyczyn tragedii z 10 kwietnia 2010 roku, powiedział, że "śledztwo w 90 proc. zostało zrealizowane". - Nie jest dobrze, jeśli podważa się ustalenia komisji Millera i niezależnej prokuratury - dodał prokurator generalny podkreślając, że "żadnego zamachu nie było".

"Jesteśmy coraz bliżej prawdy"

W niedzielę po raz 69. upamiętniono śmierć ofiar katastrofy smoleńskiej. - Jesteśmy coraz bliżej prawdy o Smoleńsku. Prawdy o tym, co naprawdę się wydarzyło, jakie były przyczyny katastrofy - mówił Jarosław Kaczyński przed Pałacem Prezydenckim .

Prezes PiS oznajmił, że Antoni Macierewicz od sześciu lat jest "na pierwszej linii walki o prawdę". - Dojdziemy do tej prawdy, niezależnie od tego jak jest trudna, bo być może jest trudna - zaznaczył.

d6ejhux

Podziel się opinią

Share
d6ejhux
d6ejhux
Więcej tematów