Trwa ładowanie...

Katastrofa samolotu pod Moskwą. Jest nagranie

Rosyjskie ministerstwo ds. nadzwyczajnych opublikowało listę 71 ofiar katastrofy samolotu saratowskich linii lotniczych. W sieci pojawił się film, na którym widać moment zderzenia maszyny z ziemią.

Share
Katastrofa samolotu pod Moskwą. Jest nagranie
Źródło: PAP, fot: PAP
d193k7z

Nagranie udostępnione przez stację telewizyjną ABC News uchwyciło dramatyczny moment zderzenia rosyjskiego samolotu z ziemią.

Cały czas pojawiają się nowe informacje w sprawie tragedii pod Moskwą. Samolot rozbił się chwilę po tym, jak wzbił się w powietrze. Nikt nie przeżył. O ofiarach wiadomo coraz więcej, choć by zidentyfikować ciała, potrzebna będzie ekspertyza genetyczna.

Wiadomo też, że znaleziono czarną skrzynkę. Informacje płyną zarówno z rosyjskiego ministerstwa ds. sytuacji nadzwyczajnych, jaki sztabu operacyjnego czy władz obwodu orenburskiego.

ZOBACZ: Katastrofa samolotu pod Moskwą. Na pokładzie było 71 osób

Nie znane są przyczyny katastrofy

TVN 24 informuje, że szczątki samolotu są rozrzucone w promieniu kilometra. To może oznaczać, że maszyna zaczęła rozpadać się w powietrzu. Prawdopodobny jest też wybuch na pokładzie. Jak donosi Interfax, możliwe, że powodem katastrofy były złe warunki pogodowe i błąd pilota. Inne media informują o awarii silnika, który później eksplodował.

Źródło: ABC News / TVN24 / WP

d193k7z

Podziel się opinią

Share
d193k7z
d193k7z
Więcej tematów