Trwa ładowanie...

Karambol pod Lubartowem, cztery osoby ranne

Do karambolu z udziałem dwu samochodów osobowych i trzech ciężarowych doszło w poniedziałek wieczorem na obwodnicy Lubartowa (Lubelskie). Cztery osoby odwieziono do szpitala. Droga krajowa nr 19 została zablokowana.

Share
Karambol pod Lubartowem, cztery osoby ranne
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
dy84qii

Według wstępnych ustaleń policji karambol rozpoczął się, gdy fiat stilo wyjeżdżający z ul. Nowodworskiej w Lubartowie nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi ciężarowemu, poruszającemu się obwodnicą, i uderzył w jego bok - poinformował Kamil Karbowniczek z biura prasowego KWP w Lublinie.

Kierowca ciężarówki gwałtownie skręcił i zaczepił o naczepę innego pojazdu nadjeżdżającego z naprzeciwka. Z kolei jadący za ciężarówką samochód skoda gwałtownie zahamował i na niego wpadł jeszcze jeden samochód ciężarowy.

dy84qii

- Do szpitala odwieziono cztery osoby, które podróżowały fiatem stilo - dodał Karbowniczek. Policja rozpoczęła czynności, które mają wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku.

Droga została zablokowana w obu kierunkach. Trwa oczyszczanie jezdni z rozlanego paliwa. Policjanci wyznaczyli objazdy ulicami Lubartowa. Nie wiadomo, jak długo mogą potrwać utrudnienia.

Źródło: Twitter, lubartow24.pl, PAP

dy84qii

Podziel się opinią

Share
dy84qii
dy84qii
Więcej tematów