Qaqwqwrqw

Karambol na A1. Zderzyło się 15 aut

Ogromny korek na autostradzie A1. Pod Włocławkiem zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Kilka osób jest poszkodowane - jednej nie udało się uratować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karambol na A1 (zdjęcie ilustracyjne)
Karambol na A1 (zdjęcie ilustracyjne) (PAP)
Qaqwqwrqw

Do wypadku doszło około godziny 9:30 w miejscowości Ustronie, niedaleko węzła Włocławek-Północ. To 186 kilometr autostrady A1. Na pasie w kierunku Łodzi zderzyło się kilkanaście pojazdów.

W pierwszej chwili zdarzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Później wjechały w nie kolejne pojazdy - druga ciężarówka i kilkanaście kolejnych osobówek. Co najmniej cztery osoby są poszkodowane. Opatrują ich ratownicy medyczni.

google
Podziel się
Qaqwqwrqw

Jedna osoba nie żyje

Wiadomo, że jedna osoba była reanimowana. Nie udało się jej uratować. W akcji ratunkowej uczestniczy też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pas w stronę Łodzi jest zablokowany i tak będzie przez co najmniej trzy godziny. Radio PiK donosi, że autostrada jest nieprzejezdna na odcinku od Ciechocinka do Brzezia. Korek ma już ponad 5 kilometrów długości i ciągle rośnie.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Lech Wałęsa o Pawle Adamowiczu. "Nadawał się na prezydenta Polski"

- Jest przygotowany objazd w stronę Łodzi na wysokości węzła Aleksandrów Kujawski - mówił w rozmowie z TVN24 starszy kapitan Marcin Jaworski ze straży pożarnej we Włocławku.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw