Trwa ładowanie...
d19nx1q

Kanał Daniel Magical zamknięty przez YouTube. Patostreamerowi grozi kara więzienia

Serwis YouTube postanowił zablokować kanał o nazwie Daniel Magical. Ostatnio było głośno na temat tego, że Daniel Z. pochwalał atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Póki co otrzymał zakaz publikacji w internecie, o dalszym losie patostreamera zadecyduje Sąd Rejonowy w Toruniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL)
d19nx1q

Twórca kanału w serwisie YouTube o nazwie Daniel Magical został zatrzymany, wraz z matką, przez policje kryminalną z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i policjantów z wydziału do walki z cyberprzestępczością i wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Przyczyną aresztu było pochwalanie tragicznego w skutkach ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Autor kanału ma zakaz publikowania i rozpowszechniania jakichkolwiek materiałów wideo w sieci. Oprócz tego zastosowano wobec youtubera poręczenie majątkowe w wysokości kilku tysięcy złotych. Daniel Z. musi również stawiać się w komisariacie pięć razy w tygodniu.

Danielowi Z. oraz jego matce grozi kara roczna kara więzienia oraz grzywna. Aktualnie prokuratura w Toruniu zastosowała wobec patostreamera dozór policyjny.

d19nx1q

Podziel się opinią

Share
d19nx1q
d19nx1q
Więcej tematów