Trwa ładowanie...

Kanał Daniel Magical zamknięty przez YouTube. Patostreamerowi grozi kara więzienia

Serwis YouTube postanowił zablokować kanał o nazwie Daniel Magical. Ostatnio było głośno na temat tego, że Daniel Z. pochwalał atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Póki co otrzymał zakaz publikacji w internecie, o dalszym losie patostreamera zadecyduje Sąd Rejonowy w Toruniu.

Kanał Daniel Magical zamknięty przez YouTube. Patostreamerowi grozi kara więzieniaŹródło: WP.PL
d2gug44
d2gug44

Twórca kanału w serwisie YouTube o nazwie Daniel Magical został zatrzymany, wraz z matką, przez policje kryminalną z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i policjantów z wydziału do walki z cyberprzestępczością i wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Przyczyną aresztu było pochwalanie tragicznego w skutkach ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Autor kanału ma zakaz publikowania i rozpowszechniania jakichkolwiek materiałów wideo w sieci. Oprócz tego zastosowano wobec youtubera poręczenie majątkowe w wysokości kilku tysięcy złotych. Daniel Z. musi również stawiać się w komisariacie pięć razy w tygodniu.

Danielowi Z. oraz jego matce grozi kara roczna kara więzienia oraz grzywna. Aktualnie prokuratura w Toruniu zastosowała wobec patostreamera dozór policyjny.

d2gug44
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gug44
Więcej tematów