Trwa ładowanie...
d2ljclf

Kanada: Proces sądowy o głośne chrapanie. Kobieta ma pójść do lekarza

Do niecodziennej sytuacji doszło w Kanadzie. Kobieta zgłosiła do sądu w Quebecu sąsiadów o nękanie, którzy uważali, że chrapie zbyt głośno. Sprawę przegrała i dostała sądowy nakaz wizyty u lekarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak uniknąć chrapania?
Jak uniknąć chrapania? (123RF)
d2ljclf

Spór zaczął się już na jesieni 2016 roku. Mieszkańcy jednego bloku narzekali na zbyt głośne chrapanie sąsiadki, przez co sami nie mogli dobrze spać i zapraszać gości. Najpierw sami przychodzili do niej z prośbami o bycie ciszej.

Potem o pomoc poprosili zarządcę budynku, jednak i jego prośby nic nie dały. Próbował nawet dać jej leki na chrapanie, ale odmawiała. Zalecono jej też skorzystanie z pomocy lekarza, jednak nie umówiła się na wizytę. Później wypytywano kobietę o spotkanie z lekarzem, co ją mocno irytowało. Dlatego stwierdziła, że sąsiedzi ją nękają i sprawę wniosła do sądu.

Sprawa dość długo była odraczana i przeciągana. Ostatecznie w tym tygodniu sąd w Quebecu orzekł, że "chrapanie nie mieści się w normie, kobieta nie powinna odmawiać wizyty u lekarza". Ba, dostała sądowy nakaz umówienia się z lekarzem.

Na całym świecie 45% ludzi ma problem związany z chrapaniem, z czego 10% robi to naprawdę głośno. W Polsce chrapie 100 tysięcy osób.

d2ljclf

Podziel się opinią

Share
d2ljclf
d2ljclf
Więcej tematów