Trwa ładowanie...
ycipk-vedh4a

Kanada: Proces sądowy o głośne chrapanie. Kobieta ma pójść do lekarza

Do niecodziennej sytuacji doszło w Kanadzie. Kobieta zgłosiła do sądu w Quebecu sąsiadów o nękanie, którzy uważali, że chrapie zbyt głośno. Sprawę przegrała i dostała sądowy nakaz wizyty u lekarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak uniknąć chrapania?
Jak uniknąć chrapania? (123RF)
ycipk-vedh4a

Spór zaczął się już na jesieni 2016 roku. Mieszkańcy jednego bloku narzekali na zbyt głośne chrapanie sąsiadki, przez co sami nie mogli dobrze spać i zapraszać gości. Najpierw sami przychodzili do niej z prośbami o bycie ciszej.

Potem o pomoc poprosili zarządcę budynku, jednak i jego prośby nic nie dały. Próbował nawet dać jej leki na chrapanie, ale odmawiała. Zalecono jej też skorzystanie z pomocy lekarza, jednak nie umówiła się na wizytę. Później wypytywano kobietę o spotkanie z lekarzem, co ją mocno irytowało. Dlatego stwierdziła, że sąsiedzi ją nękają i sprawę wniosła do sądu.

Sprawa dość długo była odraczana i przeciągana. Ostatecznie w tym tygodniu sąd w Quebecu orzekł, że "chrapanie nie mieści się w normie, kobieta nie powinna odmawiać wizyty u lekarza". Ba, dostała sądowy nakaz umówienia się z lekarzem.

ycipk-vedh4a

Na całym świecie 45% ludzi ma problem związany z chrapaniem, z czego 10% robi to naprawdę głośno. W Polsce chrapie 100 tysięcy osób.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vedh4a

ycipk-vedh4a
ycipk-vedh4a