Trwa ładowanie...

Kamil Pietrzyk długo nie wiedział, że ma COVID-19. Napisał do kolegi

Zawiercie. Kamil Pietrzyk, zmarły nauczyciel zakażony koronawirusem, 2 tygodnie przed śmiercią pisał do kolegi z pracy. Nie zdawał sobie jeszcze sprawy z tego, że choruje na COVID-19.
Share
śp. Kamil Pietrzyk
śp. Kamil PietrzykŹródło: Facebook
d3c0fpi

Kamil Pietrzyk. Nauczyciel z Zawiercia zmarł przez koronawirusa

Kamil Pietrzyk, nauczyciel z Zawiercia zakażony koronawirusem, zmarł na COVID-19. Nie miał chorób współistniejących. Jego śmierć wstrząsnęła nie tylko całym środowiskiem nauczycieli, ale całą Polską. Polonista miał zaledwie 31 lat.

Zawiercie. Śmierć Kamila Pietrzyka wywołała szok

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu, w której Kamil Pietrzyk uczył języka polskiego, nadal nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Mieszkańcy Zawiercia, ale również całej Polski są w szoku. Dlaczego tak młody człowiek, który nie miał chorób współistniejących, zmarł po zarażeniu koronawirusem?

d3c0fpi

Kamil Pietrzyk, nauczyciel zakażony koronawirusem. Jak dowiedział się o chorobie?

W rozmowie z TVN24, którą przypomina "Super Express", Paweł Kmiecik, kolega z pracy śp. Kamila Pietrzyka, mówił o wiadomościach, jakie otrzymał od zmarłego na 2 tygodnie przed jego śmiercią. Można z nich dowiedzieć się, jakie objawy koronawirusa miał Kamil Pietrzyk. Według informacji przekazanych przez kolegę z pracy nauczyciel myślał, że ma grypę. Dopiero później okazało się, że to COVID-19.

Kamil Pietrzyk trafił do szpitala w Tychach, gdzie podłączono go do respiratora. Niestety, nauczyciel zarażony koronawirusem zmarł.

Spór o maseczki i zarzuty pod adresem Konfederacji. "Miałem wrażenie, że niektórzy kaszlą na obsługę"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3c0fpi

Podziel się opinią

Share
d3c0fpi
d3c0fpi
Więcej tematów