Trwa ładowanie...
d34k0xp
d34k0xp
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pis

Józef Cepil nowym członkiem klubu PiS

Józef Cepil, były poseł Samoobrony, ostatnio
członek koła Ruchu Ludowo-Narodowego, wstąpił do klubu Prawa i
Sprawiedliwości - poinformowało Biuro Prasowe klubu PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d34k0xp

Cepil opuścił klub Samoobrony we wrześniu 2006 roku w związku z kontrowersjami wokół weksli, które przed wyborami parlamentarnymi podpisywali kandydaci Samoobrony.

Sekretarz klub PiS Arkadiusz Czartoryski powiedział, że Cepil sam wystąpił z inicjatywą wstąpienia do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zwrócił uwagę, że Cepil już wcześniej wystąpił z klubu Samoobrony jako "jeden z tych posłów, którzy mają dosyć rządów Andrzeja Leppera". Obecnie działał w kole Ruchu Ludowo- Narodowego, z który PiS współpracowało - dodał.

Czartoryski podkreślił, że Cepil jest znaną postacią w środowiskach rolniczych w województwie świętokrzyskim.

d34k0xp

Pytany czy inni byli posłowie Samoobrony chcą wstąpić do klubu PiS, Czartoryski odparł: "na podstawie wypowiedzi telewizyjnych Alfred Budner".

Nie udało się skontaktować z Cepilem.

Po wstąpieniu Cepila klub PiS liczy 151 posłów.

Podziel się opinią

Share

d34k0xp

d34k0xp
d34k0xp
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów