Trwa ładowanie...
ycipk-21mla1

Joachim Brudziński zdradził, co sądzi o Radiu Maryja

- Moją ulubioną stacją jest rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka - powiedział Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych w rządzie PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joachim Brudziński lubi słuchać Radia Maryja
Joachim Brudziński lubi słuchać Radia Maryja (Agencja Gazeta, Fot: Krzysztof Hadrian)
ycipk-21mla1

Minister Brudziński gościł w środę w programie "Wydarzenia i Opinie" Polsat News. Bogdan Rymanowski zapytał go, czy w wyborach do europarlamentu nie obawia się ugrupowania, które zakłada prof. Mirosław Piotrowski, bliski znajomy ojca Tadeusza Rydzyka. - Nie, nie obawiam się - odpowiedział Brudziński. - Nie wiem, na ile (procent głosów - red.) może liczyć ugrupowanie, które jeszcze nie funkcjonuje, nie posiada żadnych struktur. Ja nie jestem od tego, żeby tutaj wróżyć z fusów - stwierdził.

- Bardzo sobie cenię każdego wyborcę, również tego, który słucha Radia Maryja. Żeby była jasność, moją ulubioną stacją, szczególnie, kiedy wracam do mojego ukochanego Szczecina, jest właśnie rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka - zaznaczył Brudziński.

Polityk wyraził nadzieję, że słuchacze rozgłośni ojca Tadeusza Rydzyka "mają wyrobione poglądy polityczne i będą głosować na PiS".

ycipk-21mla1

Źródło: Polsat News

* Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl*

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21mla1

ycipk-21mla1
ycipk-21mla1