Trwa ładowanie...

Joachim Brudziński krytykuje "islamolewacki bełkot"

Europoseł Joachim Brudziński skrytykował sytuację na uczelniach w Polsce. Polityk odwołał się do wypowiedzi minister szkolnictwa wyższego Francji, która uznała, że na jednostkach akademickich w jej kraju szerzy się "islamolewactwo".

Share
Joachim Brudziński uważa, że na polskich uczelniach zaczyna dominować "bełkot"
Joachim Brudziński uważa, że na polskich uczelniach zaczyna dominować "bełkot"Źródło: PAP
d2l1lsg

"Ten 'pseudonaukowy bełkot' niestety zaczyna też dominować na polskich uczelniach" - napisał na Twitterze Joachim Brudziński. Europoseł odniósł się w ten sposób do wypowiedzi minister szkolnictwa wyższego Francji.

Frederique Vidal miała stwierdzić, że obserwuje w jednostkach akademickich jej kraju szerzenie się idei "islamolewactwa" i chce zbadania ewentualnych nieprawidłowości, które mogą przejawiać się w światopoglądowej agitacji.

d2l1lsg

"Pal licho, że są tacy, którzy uważają te teorie za naukowo racjonalne, gorzej, że w ramach polityczno-poprawnego akademickiego terroru niszczy się tych, którzy, kierując się rozumem, odrzucają ten bełkot" - dodał Brudziński.

W kolejnym wpisie polityk załączył zdjęcia mężczyzn ubranych w kobiece, ekstrawaganckie lub prześwitujące stroje. "Są tacy którzy uważają, że tacy 'herosi' powinni dominować w społeczeństwie. Wyobraźmy ich sobie jako dominujących np. w armii. Gdyby wyjechali na wojnę z Talibami, Boko Haram, ISIS, nie byłaby potrzebna im broń. Terroryści umarliby na ich widok, ze .....śmiechu" - stwierdził Brudziński.

Kamil Bortniczuk obwinia Netflixa. Krzysztof Śmiszek komentuje

Źródło: Twitter, huffingtonpost.fr

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2l1lsg

Podziel się opinią

Share
d2l1lsg
d2l1lsg
Więcej tematów