Trwa ładowanie...

Jeszcze możesz zagłosować na Człowieka Roku

Cały czas możecie jeszcze głosować na swojego kandydata do nagrody Człowiek Roku 2009 Wirtualnej Polski. Wśród osób, które mają największe poparcie wśród Internautów prowadzi Bogdan Wenta. To jednak nie znaczy, że właśnie on dostanie nagrodę – ostateczny wynik głosowania jest w Waszych rękach.

Share
Jeszcze możesz zagłosować na Człowieka Roku
Źródło: PAP
d1kfx07

Jeszcze przez dwa dni będzie trwało głosowanie na Człowieka Roku 2009 Wirtualnej Polski. Od początku wśród najczęściej pojawiających się kandydatur powtarzało się nazwisko Anny Dymnej. Podziwiacie ją za optymizm i wiarę w drugiego człowieka. Największym poparciem wśród Internautów cieszy się Bogdan Wenta – „twardziel z poczuciem humoru”, jak o nim piszecie.

Wśród osób, które zostały wytypowane do konkursu pojawili się również prezydent Lech Kaczyński, były szef CBA Mariusz Kamiński, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, polska biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk, założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak, poseł PO Janusz Palikot, profesor Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Magdalena Środa i premier Donald Tusk. Dotychczas w głosowaniu udział wzięło ponad 32 tysiące osób.

Kto, Twoim zdaniem, zasługuje na miano człowieka minionego roku?

d1kfx07

Podziel się opinią

Share
d1kfx07
d1kfx07
Więcej tematów