Trwa ładowanie...
d1bqejp
majówka

Jesteś już gotowy na majówkę? Czekamy na zdjęcia waszych balkonów i ogródków

Majówka w tym roku będzie wyjątkowo długa, dlatego pewnie spora część z was już teraz robi przygotowania przed pięcioma dniami wolnego. Jesteśmy ciekawi, jak wyglądają wasze balkony, ogródki i działki, na których będziecie świętować długi weekend. Pochwalcie się, wysyłając do nas zdjęcia, a my pokażemy je w Wirtualnej Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś już gotowy na majówkę? Czekamy na zdjęcia waszych balkonów i ogródków
(Pixabay.com)
d1bqejp

Polacy wkładają mnóstwo wysiłku w pielęgnację balkonów i ogródków. To hobby wymaga systematyczności i poświęcania wolnego czasu, ale efekty robią duże wrażenie. Wiele balkonów od razu przyciąga uwagę i zachwyca swoim wyglądem, dlatego chcemy stworzyć wyjątkową galerię zdjęć i pokazać je wszystkim.

Oprócz przesyłania fotografii, zachęcamy was również do tego, żebyście dołączali krótkie historie związane z waszymi balkonami i działkami, czyli gdzie one są, w jaki sposób dbacie o nie i jakie rośliny zostały tam posadzone.

   WP.PL

Przesyłając zdjęcie lub filmik na adres dziejesie@wp.pl potwierdzasz, że jesteś jego autorem i zgadzasz się na jego wykorzystanie na portalu Wirtualna Polska, naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz w Telewizji WP, jak również, że wszystkie osoby utrwalone w tych materiałach wyraziły zgodę na takie wykorzystanie.

d1bqejp

Podziel się opinią

Share

d1bqejp

d1bqejp
Więcej tematów