Trwa ładowanie...
d2p6zri

Jest wniosek o rejestrację stowarzyszenia "Polska 2050"

Iwona Żaczek z biura prasowego Szymona Hołowni potwierdziła nam, że do KRS złożony został wniosek o rejestrację stowarzyszenia "Polska 2050". - Szymon będzie kontynuował takie spotkanie, jakie miał w trakcie kampanii - dodała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest wniosek o rejestrację stowarzyszenia "Polska 2050"
Jest wniosek o rejestrację stowarzyszenia "Polska 2050" (PAP)
d2p6zri

Iwona Żaczek powiedziała nam, że we wtorek został złożony wniosek do KRS o rejestrację stowarzyszenia "Polska 2050". - W tej chwili został złożony wniosek o rejestrację stowarzyszenia. Natomiast cały czas funkcjonuje ruch "Polska 2050" i będzie kontynuował te działania, które wcześniej Szymon prowadził w kampanii prezydenckiej - dodała.

Żaczek podkreśliła jednocześnie, że w dalszym ciągu prowadzone będą te same założenia, czyli Polska zielona, demokratyczna i solidarna. -Czekamy na rejestrację wniosku. W tej chwili cały ruch wolontariacki transformuje się do stowarzyszenia - zaznaczyła.

- Hołownia będzie kontynuował takie spotkania, jakie miał również w trakcie kampanii, czyli jeździł po Polsce, spotykał się z Polakami, rozmawiał z nimi na temat tego, jaka jest jego wizja Polski, jaka jest wizja Polaków. W dalszym ciągu jest otwarty na rozmowy i w tej kwestii nic się nie zmienia - powiedziała.

d2p6zri

Zobacz też: Krytyka KPRM w "Wiadomościach" TVP. Dworczyk mówi o nierzetelności w mediach

Potwierdziła jednocześnie, że w trakcie wakacji oraz we wrześniu Hołownia będzie spotykał się z liderami i wolontariuszami swojego ruchu. Właśnie wtedy mają być podejmowane decyzje, dotyczące struktury zarządzania ruchem na poziomie miast wojewódzkich.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2p6zri

Podziel się opinią

Share

d2p6zri

d2p6zri
Więcej tematów