Trwa ładowanie...
ycipk-228kmp

Jest praca dla Polaków na Antarktyce. Stacja szuka kilkunastu osób

Mechanik, kucharz i obserwator do monitoringu ptaków - to tylko kilka z ofert pracy, na które właśnie rusza rekrutacja. Gdzie? Na Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego. Wyjechać można na rok lub pół, ale trzeba pamiętać, że tam "wszyscy robią wszystko".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska Stacja Antarktyczna im. H. Arctowskiego znajduje się na wyspie Króla Jerzego
Polska Stacja Antarktyczna im. H. Arctowskiego znajduje się na wyspie Króla Jerzego (PAP, Fot: Tomasz Janecki)
ycipk-228kmp

Rekrutację na 44. wyprawę antarktyczną na Polską Stację Antarktyczną im. H. Arctowskiego w sezonie 2019-2020 ogłosił Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk. Całoroczna jednostka naukowo-badawcza znajduje się na półkuli południowej w archipelagu Szetlandów Południowych, na wyspie Króla Jerzego, u wybrzeża Zatoki Admiralicji.

mapy google
Podziel się

Uczestnicy wyprawy wezmą w niej udział przez rok lub pół. Ci należący do pierwszej grupy to m.in. elektronicy, elektrycy, informatycy czy ratownicy medyczyni. Oczywiście na stacji w tym okresie potrzebni będą również obserwatorzy, m.in. do monitoringu ptaków.

ycipk-228kmp

Pół roku na wyprawie spędzą kucharze, administratorzy stacji czy operatorzy łodzi. Ale, jak zaznaczono na stronie stacji, podczas pobytu "wszyscy robią wszystko – w miarę swoich możliwości i uprawnień, niezbędna jest praca zespołowa".

Wymagane dokumenty trzeba przesłać do 13 stycznia na maila. Nie wystarczy CV, trzeba napisać podanie oraz list motywacyjny. I uzbroić się w cierpliwość, bo rozmowy rekrutacyjne rozpoczną się prawdopodobnie w marcu.

ycipk-228kmp

Zobacz także: Wykorzystujesz tylko 10% mózgu? Jeśli tak, to powinieneś być martwy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-228kmp

ycipk-228kmp
ycipk-228kmp
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów