Trwa ładowanie...
dshuph8

Jasna Góra. Biskup Frankowski ostrzega: idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, dewiacji

- Nadszedł czas walki - ogłosił emerytowany biskup sandomierski Edward Frankowski podczas kazania na Jasnej Górze. Według duchownego "idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jasna Góra. Biskup Frankowski ostrzega
Jasna Góra. Biskup Frankowski ostrzega (PAP)
dshuph8

Wielkimi krokami zbliża się XXVIII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. W sobotę emerytowany biskup sandomierski Edward Frankowski wygłosił kazanie dla uczestników sympatyków toruńskiej rozgłośni.

- Atak na Kościół staje się ostatnio coraz bardziej zmasowany – urządzają prowokacje w kościołach, serwisy internetowe próbują niszczyć obraz znanych księży - a już w sposób szczególny jest atak przeciwko ojcu dyrektorowi (Radia Maryja – przyp. red.), któremu wdzięczność się należy i szacunek największy za tyle dzieł, tyle serca włożonego, za to, co zrobił już dla Kościoła, dla ojczyzny i dla narodu - mówił biskup Frankowski na Jasnej Górze.

- Dzieje się tak coraz częściej i w coraz innych miejscach. I wynika jeden wniosek: nadszedł czas walki. Już dłużej cofać się nie możemy i nie będziemy, musimy się bronić w sposób zorganizowany. Przede wszystkim na gruncie prawnym będziemy reagowali na każdy przejaw agresji, na każde świętokradztwo publiczne, każde naigrywanie się z naszych uczuć religijnych - dodał.

dshuph8

Zobacz także: Grodzisk Mazowiecki. Mieszkańcy wstrząśnięci tragedią

- Idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków; idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety, szkoły, przedszkola, media, aż w końcu przez tzw. marsze równości - mówił duchowny.

Przypomniał, że marsze równości "doszły aż pod Jasną Górę". Biskup Frankowski przekonywał również, że "promowanie grzesznych zachowań LGBT, zachowań homoseksualnych, ideologii gender" jest "uderzeniem w porządek natury ustanowionej przez Pana Boga".

dshuph8

Całe kazanie mozna obejrzeć tutaj:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dshuph8

Podziel się opinią

Share
dshuph8
dshuph8