Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński uporał się z chorobą. Czeka go ciężki tydzień

Po kilku dniach spędzonych w domu, Jarosław Kaczyński wrócił do pracy. Rano opuścił swoją willę i pojechał do siedziby partii na Nowogrodzką. - Wrócił do pracy - potwierdza nam Beata Mazurek.

Share
Jarosław Kaczyński uporał się z chorobą. Czeka go ciężki tydzień
Źródło: Newspix
d3khhls

Choroba miała dopaść prezesa PiS w zeszłą sobotę.

Według informacji jego bliskiego współpracownika do którego dotarł "Fakt", lekarze kazali mu leżeć, jednak Kaczyński nie posłuchał i 1 listopada pojechał odwiedzić grób mamy i brata w Warszawie. To sprawiło, że jego stan zdrowia się pogorszył.

d3khhls

"Szef już pracuje"

Z najnowszych zdjęć natomiast wynika, że czuje się już dużo lepiej. Tym razem najwidoczniej posłuchał zaleceń lekarza. Jak powiedziała Wirtualnej Polsce Beata Mazurek, Jarosław Kaczyński już pracuje i żadne jego zaplanowane spotkania nie są zagrożone.

Źródło: Newspix

Teraz czeka go ciężki tydzień, szczególnie jeśli chodzi o sprawy związane z rekonstrukcją rządu. Już w poniedziałek spotkał się z Beatą Szydło, w środę natomiast zbiera się ścisłe kierownictwo PiS.

Nie można zapomnieć także o kolejnej miesięcznicy smoleńskiej i wydarzeniach 11 listopada.

d3khhls

Prezes PiS zatem z impetem wraca do politycznej gry.

Odwołał spotkania

Kaczyński nie zjawił się na sobotniej Konwencji Zjednoczeniowej Polski Razem. Wcześniej z powodu jego choroby odwołano też piątkowe spotkanie kierownictwa PiS w sprawie rekonstrukcji rządu.

- Lekarze zalecają mu, żeby do końca tygodnia nie wychodził z domu. Nie będzie żadnego spotkania. Być może w przyszłym tygodniu - mówił wicemarszałek Senatu Adam Bielan w RMF FM.

d3khhls

Podziel się opinią

Share
d3khhls
d3khhls
Więcej tematów