Trwa ładowanie...
ycipk-42y0h7

Jarosław Kaczyński o programie opozycji: Rewolucja obyczajowa i rozbicie państwa

- Prawdziwy program PO-KO ogranicza się do rewolucji obyczajowej i rozbicia państwa. Wpierają ludziom, że mogą dać więcej, ale bez wątpienia zabiorą to, co zostało przekazane przez nas - stwierdził Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński ostro skrytykował opozycję
Jarosław Kaczyński ostro skrytykował opozycję (PAP, Fot: Marek Kliński)
ycipk-42y0h7

- Oni niczego, co mówią społeczeństwu, nie traktują poważnie. Może poza tymi planami dotyczącymi rewolucji obyczajowej i rozbicia państwa, uczynienia z Polski strefy zamieszkiwania Polaków, bo to już nie będzie państwo polskie. To chyba rzeczywiście jest ich prawdziwy program, a cała reszta, to są dodatki - powiedział Jarosław Kaczyński w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Zdaniem prezesa PiS, opozycja "wpiera ludziom”, że może "dać jeszcze więcej”.

- Oczywiście nie mogą dać więcej i nie dadzą bez najmniejszej wątpliwości. Zabiorą to, co zostało przekazane przez nas. I ze względu na swoje poglądy i interesy, ale także ze względu na to, żeby to mogło funkcjonować, te wielkie transfery społeczne, to trzeba umieć rządzić. A oni nie potrafią rządzić - podkreślił Jarosław Kaczyński. Dodał, że politycy opozycji mają gorsze kwalifikacje w dziedzinie gospodarki.

ycipk-42y0h7

- W ogóle całe ich rządzenie to jest coś, co przypomina działalność młodzieżowej grupy, chociaż oni nie są w młodzieżowym wieku. Tutaj trochę piłki, tutaj trochę wina, a tutaj sobie trochę porządzimy. Tak się nie da rządzić państwem, tak się nie da prowadzić Polski do sukcesów i tak się nie da też utrzymać obecnego stanu w sferze społecznej - dodał prezes partii rządzącej.

Źródło: tvp.info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-42y0h7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42y0h7

ycipk-42y0h7
ycipk-42y0h7