Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński na budynku poznańskiego ZUS. Nad jego wizerunkiem osiem gwiazdek

Transparent z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego zawisł w czwartek na budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu. Nad twarzą prezesa znajduje się osiem gwiazdek, czyli ocenzurowane antyrządowe hasło.

Share
arosław Kaczyński na budynku poznańskiego ZUS. Nad jego wizerunkiem osiem gwiazdek / fot. Kuba, epoznan.pl
arosław Kaczyński na budynku poznańskiego ZUS. Nad jego wizerunkiem osiem gwiazdek / fot. Kuba, epoznan.pl
dl51via

O sprawie jako pierwszy poinformował epoznan.pl Na budynku poznańskiego ZUS-u ktoś powiesił w czwartek wielki baner z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. Twarz prezesa PiS zasłania prawie dwa piętra. Na samej górze baneru znajduje się osiem gwiazdek, czyli ocenzurowane hasło antyrządowe. Zdjęcie plakatu z Jarosławem Kaczyńskim bardzo szybko zyskało popularność w internecie.

Jarosław Kaczyński na budynku ZUS. "Transparent został szybko zerwany z okna"

Do redakcji epoznan.pl wysłał je krótko przed godz. 7 rano jeden z czytelników. "Podsyłam zdjęcie zrobione o 6:54 na ulicy Dąbrowskiego. Niecodzienny widok na budynku ZUS-u" - napisał do portalu czytelnik. Jak poinformował, kilka minut po tym, kiedy zrobił zdjęcie, transparent został zerwany z okna. A potem na miejscu pojawiła się policja.

Jak informuje epoznan.pl, policja przyznaje, że transparent umieszczono na budynku bez zgody administratora, dlatego też funkcjonariusze będą dalej zajmować się tą sprawą.

Smutna historia mediów na Węgrzech. Taki scenariusz jest możliwy w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dl51via

Podziel się opinią

Share
dl51via
dl51via
Więcej tematów