Trwa ładowanie...
d2g8pso

Jarosław Kaczyński musi przeprosić Radosława Sikorskiego. "Nie dajmy się nabrać"

"Oszczerca ponownie napiętnowany" - napisał w sieci Radosław Sikorski. To komentarz do wpisu mecenasa Jacka Dubois, który poinformował, że Jarosław Kaczyński wyrokiem sądu apelacyjnego musi przeprosić europarlamentarzystę za słowa o "zdradzie dyplomatycznej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński przegrał proces z Radosławem Sikorskim
Jarosław Kaczyński przegrał proces z Radosławem Sikorskim (East News)
d2g8pso

"Dzisiaj prawomocnym wyrokiem Sąd Apelacyjny w Warszawie, uznając że Jarosław Kaczyński naruszył dobra osobiste Radosława Sikorskiego, pomawiając go o zdradę dyplomatyczną, zobowiązał Jarosława Kaczyńskiego do zamieszczenia stosownych przeprosin. Miłego dnia" - napisał na Twitterze Jacek Dubois.

Wpis mecenasa skomentował Radosław Sikorski. "Oszczerca ponownie napiętnowany. W niedzielę nie dajmy się nabrać się na jego kłamstwa" - stwierdził europoseł.

Były szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski żądał od Jarosława Kaczyńskiego przeprosin za wypowiedzi dotyczące zarzutu "zdrady dyplomatycznej" w związku z jego działaniami po katastrofie smoleńskiej. Powództwo oddalono.

d2g8pso

Zobacz też: Schetyna: "Dwie równoległe debaty. Trzaskowski wykonał gest"

"Sąd uznał, że co prawda Prezes Kaczyński kłamał ws. rzekomo wycofanej noty dyplomatycznej ws. Smoleńska, to nie przekroczył granicy ostrej polemiki między politykami. Nie zgadzam się, ale przyjmuję do wiadomości" - skomentował wtedy sytuację Sikorski.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g8pso

Podziel się opinią

Share

d2g8pso

d2g8pso
Więcej tematów