Trwa ładowanie...
d2obovf

Jarosław Kaczyński: Mateusz Morawiecki pozostanie szefem rządu

Mateusz Morawiecki pozostanie szefem rządu powinien pozostać szefem rządu po wyborach parlamentarnych 2019 - powiedział Jarosław Kaczyński. Prezes PiS stwierdził, że nie ma żadnego powodu, by zmieniać premiera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019 nie powinny przynieść zmiany w fotelu premiera. Jarosław Kaczyński zadeklarował, że nie chce zastępować Mateusza Morawieckiego
Wybory parlamentarne 2019 nie powinny przynieść zmiany w fotelu premiera. Jarosław Kaczyński zadeklarował, że nie chce zastępować Mateusza Morawieckiego (Forum, Fot: Magdalena Pietrusiewicz)
d2obovf

Wybory parlamentarne 2019 nie powinny przynieść zmiany w fotelu premiera. Jeżeli PiS wygra, szefem rządu pozostanie Mateusz Morawiecki. Taka deklaracja padła z ust Jarosława Kaczyńskiego.

"Nie mam ambicji zastępowania Mateusza Morawieckiego, bo chciałbym, żeby to on był dalej szefem rządu" - powiedział prezes PiS w opublikowanym w piątek fragmencie rozmowy z "Super Expressem".

Jarosław Kaczyński: Mateusz Morawiecki pozostanie szefem rządu

d2obovf

Jarosław Kaczyński powiedział, że obecny premier świetnie daje sobie radę w kontaktach międzynarodowych i nie ma żadnego powodu, żeby go zmieniać. Prezes PiS deklaruje, że to właśnie kierowanie partią jest rolą, która najbardziej mu odpowiada. Mało tego, to spełnienie jego marzeń z lat młodzieńczych.

Komplementując Morawieckiego, prezes PiS opowiedział dziennikarzowi dowcip, który krąży po partii. "Mateusz Morawiecki jest świetnym premierem, wyjątkowo zdolnym człowiekiem obdarzonym nieprawdopodobną odpornością fizyczną i psychiczną. Wie pan, po naszej partii krąży taki żart: co by wyszło, gdyby ktoś mający brzydkie intencje naciął brzytwą rękę pana premiera? Przewody!"

Czytaj też: Kaczyński deklaruje. "Nie mam ambicji zastępować Mateusza Morawieckiego"
Jarosław Kaczyński o "Emi". "Odpisałem pewnej pani"

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2obovf

Podziel się opinią

Share

d2obovf

d2obovf
Więcej tematów