Trwa ładowanie...
d2xzsge
Jarosław Gowin gościem programu "Tłit"

Jarosław Gowin gościem programu "Tłit"

Marek Kacprzak zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gościem programu będzie Jarosław Gowin, lider Porozumienia.
Share
d2xzsge

Wciąż pojawiają się nowe informacje ws. afery związanej z Łukaszem Szumowskim i związanymi z nim spółkami. Jarosław Gowin w kwietniu 2016 roku miał złożyć zawiadomienie do CBA w związku z podejrzeniem korupcji w spółkach ministra zdrowia - wynika z pisma, do którego dotarli posłowie PO.

Tymczasem Senat podjął decyzję ws. wyborów prezydenckich 2020. Za ustawą wyborczą wraz z poprawkami głosowało 94 senatorów. Przeciwko projektowi była jedna osoba, czterech senatorów wstrzymało się od głosu. Teraz ustawa trafi do Sejmu. Obrady zostaną wznowione we wtorek o godz. 15:00. Tego dnia planowane jest głosowanie nad poprawkami, które w poniedziałek zaakceptował Senat.

Dotychczasowe sondaże największe szanse na wejście do II tury dają obecnemu prezydentowi i kandydatowi KO. Gdyby doszło do takiego pojedynku, to według sondażu IBRiS dla WP, zwyciężyłby Andrzej Duda z wynikiem 49 proc. Rafała Trzaskowskiego pokonałby o 2,6 p.p.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xzsge

Podziel się opinią

Share
d2xzsge
d2xzsge
Więcej tematów