Trwa ładowanie...
d3hei43
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.TVP

Janusz Piechociński: będzie spore zaskoczenie w doborze kandydatur z PO

- Kiedy poznamy w piątek skład nowego rządu Ewy Kopacz, będzie spore zaskoczenie w doborze kandydatur z PO - powiedział wicepremier Janusz Piechociński, który w programie "Po przecinku" w TVP Info.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Piechociński
Janusz Piechociński (WP.PL, Fot: Wojciech Nieśpiałowski)
d3hei43

- To będzie nowy rząd - zaznaczył Piechociński. Zdradził także, że nie będzie to "kalka listy, którą przedłoży pani Kopacz Donald Tusk".

Od rana w środę Ewa Kopacz rozmawia z dotychczasowymi ministrami o pracy ich resortów. W sejmowym gabinecie marszałek byli już wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński; ministrowie: zdrowia Bartosz Arłukowicz, finansów Mateusz Szczurek, nauki i szkolnictwa wyższego Lena Kolarska-Bobińska, sportu Andrzej Biernat, pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak Kamysz oraz kultury Małgorzata Omilanowska.

Źródło: TVP Info, PAP

d3hei43

Podziel się opinią

Share

d3hei43

d3hei43
Więcej tematów